...:::HARRY POTTER FORUMU:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Karalama Defteri Konuları
Konu Yazan GöndermeTarihi
Salı Ağus. 02, 2011 5:36 pm
Çarş. Şub. 11, 2009 2:29 pm
Çarş. Şub. 11, 2009 2:18 pm
Ptsi Şub. 09, 2009 5:11 pm
Ptsi Şub. 09, 2009 5:08 pm
Ptsi Şub. 09, 2009 5:04 pm
Ptsi Şub. 09, 2009 4:54 pm
Paz Şub. 08, 2009 8:44 pm
Paz Şub. 08, 2009 7:47 pm
Paz Şub. 08, 2009 7:41 pm
Paz Şub. 08, 2009 7:40 pm
Paz Şub. 08, 2009 7:38 pm
Paz Şub. 08, 2009 7:38 pm
Paz Şub. 08, 2009 7:37 pm
Paz Şub. 08, 2009 7:36 pm

OLASI ALTINCI KİTAP BAŞLIKLARI…

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore
http://haryypotterr.forummum.com
Üye bilgileri
Rep Puanı: 1180
Rep Sistemi
Büyü Gücü:
OLASI ALTINCI KİTAP BAŞLIKLARI… Left_bar_bleue1000/1000OLASI ALTINCI KİTAP BAŞLIKLARI… Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Aktiflik:
OLASI ALTINCI KİTAP BAŞLIKLARI… Left_bar_bleue1000/1000OLASI ALTINCI KİTAP BAŞLIKLARI… Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Lakap :
Rep Kademesi: OLASI ALTINCI KİTAP BAŞLIKLARI… Default6
OLASI ALTINCI KİTAP BAŞLIKLARI… Vide
http://harrypotterr.forummum.com
MesajKonu: OLASI ALTINCI KİTAP BAŞLIKLARI… OLASI ALTINCI KİTAP BAŞLIKLARI… Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 7:06 pm

Harry Potter ve Yeşil Alev Meşalesi
Görünüşe bakılırsa yeşil aleviyle kötü şeyleri yok eden ve iyi şeyleri saklayan bir meşale var. Eger böyle birşey varsa, Harry ve ötekileri onu Voldemortu yakalamak için arayabilir. Bunun Kral Arthur ve şövalyelerinin Isa’nin Kasesi’ni bulmak için yola çıktığı Isa‘nin Kasesi efsanesine ne kadar benzediğini fark etmeden duramıyorum.Rowling‘in bu Ateş Kadehi‘nde verdiği Isa’nin kasesi benzerlikleri enteresandi. Bu gelecek kitaplar için bir ipucu olabilir, Zümrüdüanka Yoldaşlığı‘nın sonuna bakılırsa, bunun altıncı kitabın başlığı olabileceğine dair başka bir ipucu göremiyorum.

Harry Potter ve Simyagerin Hücresi / Harry Potter ve Furmat’in Piramitleri/ Harry Potter ve Işığın Savaş Arabası

Bu üç başlığın patenti Nisan 2000‘de Warner Bros‘a aitti, Ateş Kadehi‘nin çıkışından hemen önce. Bunlar ya gelecek kitap başlıkları, ya gelecek film başlıkları, ya da bizleri yakalarından düşürmek için uydurulmuş laflar J .Warner Bros bir basın toplantısında bunların gelecek kitap adları olamayacağını doğrulasalar da bunları ipucu olabilir diye koyuyorum.

Harry Potter ve Gölgeler/Kale Ormanı
Burada görebildiğim tek referans, Yasak Orman, ve gelecek kitaplar için fazla bir ipucu vermese de, Gelecek kitabın tamamen bunun hakkında olacağını düşünmüyorum. Yakında çıkacak başka bir Gölgeler Ormanı olabilir.Kale fikrine gelince ilk beş kitapta bununla ilgili hiçbir şey göremiyorum.
Harry Potter ve Bulanık İsyanı / Harry Potter Atadamın Araştırması

Yukarıdaki başlıklarla birlikte, bu başlıklar da WB‘nin tarafında olan bir şirket tarafından basıldı.Gelecek kitap adları gibi kulağa gelmiyorlar, ama buna yakın birşeyler olabilir.

Okuyucuların gönderdiği başlıklar:
Harry Potter ve Voldemort’un Dönüşü
Harry Potter ve Anka’nın Yükselişi
Harry Potter ve Kayıp Kehanet
Harry Potter ve Aşk Laneti
Harry Potter ve Gölgeler Şatosu
Harry Potter ve Gizli Örtü
Harry Potter ve Ölüm Örtüsü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası